• Share on Google+


شرکت Skype روز پنج شنبه سرویس جدید VOIP خود را برای ویندوز منتشر کرد .
نسخه ۱٫۴ این برنامه که پیش از این در ماه August بصورت بتا ارائه شده بود به کاربران این سرویس اجازه می دهد تا تماس های برقرار شده با یک حساب را به حسابهای دیگر Skype انتقال دهند . به گفته Saul Kelin , رئیس قسمت فروش Skype , کاربران می توانند علاوه بر این تماس های خود را در قبال پرداخت کمتر از ۲ سنت در دقیقه به شماره موبایل ها و خطوط ارتباطی دیگر نیز انتقال دهند.

در سرویس جدید Skype کاربران این امکان را دارند تا با دانلود عکس ,صدا و زنگ های مختلف این سرویس را بصورت شخصی و مطابق با میل و سلیقه خود تنظیم کنند.
سرویس جدید Skype طوری طراحی شده که کاربران خواهند توانست به آسانی تماس های خود را از Microsoft Outlook مستقیماً به Skype List خود انتقال دهند و تنها با یک کلیک با افراد و شماره ها مختلف از Internet Explorer و Outlookارتباط برقرار کنند.
همچنین طریقه نصب این نرم افزار برای کاربران تازه کار بسیار راحت تر شده بصورتی که در کمتر از ۳ دقیقه مراحل نصب آن بر روی PC پایان می پذیرد.

Skype درحال حاظر با داشتن ۵۶,۰۰۰,۰۰۰ کاربر ثبت شده و ۱۷۰,۰۰۰کاربر جدید در هر روز , یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده سرویس های VOIP در جهان است.

منبع: Underline IT به نقل از Zdnet

 • پاسخ
  نویسنده
  Anonymous

  Be prepared for the next hurricane rita or find another one that’s similar. As the Boy Scouts say: “Be Prepared”!

 • پاسخ
  نویسنده
  Anonymous

  Nice site!
  [url=http://qdwnhwue.com/tyih/rfwe.html]My homepage[/url] | [url=http://zvqtxgqn.com/auby/kihx.html]Cool site[/url]