• Share on Google+
بالاخره سری سوم بازی Need For Speed با نام Most Wanted (تحت تعقیب) به بازار آمد و این بازی رو می توانستید از ۱۶ نوامبر با انتشار آن در کشورهای جهان در مغازه های ایرانی هم یافت !!


در این نسخه از NFS , شما شاهد تغییر و تحولات زیادی در شکل و شمایل و روند بازی خواهید بود. در واقع می توان گفت NFS:MW تلفیقی از دو سری قبل NFS:UG است که به نحوی بسیار خوب توانسته نقایص دو بازی قبل را برطرف کند و با ایده های نو و بدیع دوباره دنیای بازی های کامپیوتر را بهم بریزد.
گرافیک بازی بخصوص در جزییات , بسیار واقعی تر شده و شما می توانید در بازی دود و گرد وغبار جاده و ماشین ها , خطوط ناشی از برخود بر روی بدنه و حتی انعکاس شاخ و برگ درختان و ریزش برگ های آنها را بروی ماشین ها مشاهده کنید.
NFSMW بر خلاف دیگر بازی های هم سبک خود از یک داستان نسبی پیروی میکند و شخاصیت های موجود در بازی هر یک دارای کاراکتر مشخص و تعیین شده می باشند.
نورپردازی و صداگذاری NFSMW را میتوان از نقطه قوت این بازی دانست . صدا گذاری عالی بر روی ماشین ها و تفاوت صدای آنها با یکدیگر بر حرص شما به سرعت خواهد افزود. حتی صدای ماشین ها بسته به فضایی که در آن قرار دارید با هم فرق میکند.
نور پردازی به نحوی کاملاً واقع گرایانه کار شده است.نور خورشید و سایه اجسام در بازی به خوبی حس می شود و در بعضی مواقع می تواند برای شما مشکل ساز گردد.
از دیگر تغییرات ایجاد شده در بازی ورود تعقیب و گریز های بسیار هیجان انگیز پلیس است که توانسته بازی NFSMW را بسیار جذاب تر کند . فیزیک بازی پیشرفته تر شده و شما خواهید توانست هر چیزی را که بر سر راه شما قرار دارد خُرد کنید و یا از زیر تریلی ها و کامیون ها عبور کنید !!
در این نسخه همانند بازی های اکشن قابلیتی به بازی افزوده شده است که توانای آهسته کردن زمان را خواهد داشت که در سرعت های بالا و پیچ های تند بسار به کمکتان می آید.
شهر و جاده ها بسیار بزرگ تر شده و تنوع ماشین ها بالا رفته ,اما یک خبر بد برای دوستداران این بازی (از جمله خودم) اینکه ماشین پژو ۲۰۶ از لیست ماشین ها حذف شده.

اما شاید آنچه توانسته NFSMW را معروف سازد , دموهای بسار شاهکار بازی باشد که واقعاً بسار طبیعی ساخته شده اند که در کمتر بازی شاهد چنیین چیزی خواهید بود .
تلفیق فیلم و انیمیشن و ابتکار و خلاقیت سازندگان بازی , دمو های خیره کننده ای رو ایجاد کرده که شما را محو تماشای آن میکند.

بازی در ۵ حلقه Cd در ایران عرضه شده و به حداقل ۲۵۶ Ram و کارت گرافیک ۶۴ احتیاج دارد البته اینو بگم که کارت گرافیک ۱۲۸ Geforce 5200 تو بازی کم میاره و نمیشه با جزییات بالا اون رو اجرا کرد و بازی روی بعضی سیستم ها تو اجرا گیر میده .
در هر صورت فکر کنم NFS:MW ارزش یک بار امتحان کردن رو داشته باشه.

پس فعلاً درس و دانشگاه و خواب و خوراک تعطیل , NFS رو بچسب !!؟

وب سایت رسمی: Need For Speed: Most Wanted

 • پاسخ
  نویسنده
  ali

  Page Rank dar bare in mikham bedoonam ! !!! age mishe to webloget bego ! ya b in EMail bezan !!! khili doost daram befahmam in chie!?!?! pooria.hossaini@gmai.com bazam merC

 • پاسخ
  نویسنده
  Reza Moghadari

  ey baba pas mesle inke dige jozve vajebate dine ke PC ro upgarde konam.

 • پاسخ
  نویسنده
  leon

  NEEEEEEEEEEEEEEED
  FORRRRRRRRRRRRRRRR
  SSSSSSPEd
  darameT!

 • پاسخ
  نویسنده
  حاجیه

  سلام …..
  خوب افتادی تو خط بازی ها ………..ولی خداییش بازی قشنگیه ……..

 • پاسخ
  نویسنده
  ghomarbaz

  قمارباز رو هم بیخیال دیگه…

 • پاسخ
  نویسنده
  حمید

  بازی رو هم دیدم هم بازی کردم بدون کد تقلب و… تا آخر رفتم
  در مجموع بازی خوبی بود ولی چون نوع بازی دچار محدودیت محیطی هست واینکه ماشین به شکل واقعی صدمه نمیبینه کاربرای خودش رو از دست میده
  ولی در مورد گرافیک و صدا مشکلی نداشت

 • پاسخ
  نویسنده
  066

  من که کشته مرده این بازی ام.

 • پاسخ
  نویسنده
  ALI

  محشره خفن گیم

 • پاسخ
  نویسنده
  das0-0=0-=-

  واقعا عالیه ترینراشم تو اون وبلاگ است

 • پاسخ
  نویسنده
  http://www.game4.blogdoon.com

  بهتر از این نمیشه