بررسی دوره های آموزشی در ادارات دولتی

برای نیل به اهداف , هر سازمانی , چه کوچک و چه بزرگ باید کادری از نیروهای لایق و کارآمد در اختیار داشته باشد. دبستان , دبیرستان و دانشگاه , نظامی برای تربیت و آموزش دانش و معلوماتی است که افراد را برای ورود به اجتماع و خدمت موثر آماده می سازد. ( قبل از استخدام )
اما افرادی که به استخدام سازمان در می آیند علاوه بر معلومات فوق , به آموزش تخصصی و حرفه ای نیازمند هستند تا دانش فنی و مهارتهای لازم را برای انجام شایسته وظایف محول شده به دست آورند.این آموزشها به کارمندان کمک می کند تا نقش فعال تر و موثر تری در نیل به اهداف سازمان ایفا کنند.

امروزه شاهد هستیم که بسیاری از ادارات و سازمان های دولتی دوره های آموزشی مختلفی از جمله دوره های آموزش توجیهی , آموزش شغلی , آموزش عمومی و دوره های آموزشی بهبود مدیریت را برگذار می کنند. که این دور ها می تواند کمک شایانی در بالا بردن سطح علمی کارکنان و آشنایی آنها با روش های کاری نوین باشد.

فایل زیر که توسط بخش آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز بصورت Power Point گردآوری شده تمامی مراحل و بخش های دورههای مختلف آموزشی در ادارات دولتی را بررسی کرده است که می تواند کمک بسیار خوبی برای آشنایی شما با این گونه دور ها باشد.

لینک دانلود فایل

6 فکر می‌کنند “بررسی دوره های آموزشی در ادارات دولتی

 1. سپيدار

  سلام.من کامنتم مال مطلب قبلیه.عجب کاره خوبی کردی این راهنمای ایاکسو گذاشتی .چند وقته که هی می خوام برم توضیحاتشو بخونم و این لینک دونی رو راه بیاندازم ولی حوصله شو نداشتم

  پاسخ
 2. Anonymous

  با سلام
  انجمن فرهنگی هنری سایه که در شهر اهواز فعالیت می کند به مناسبت روز جهانی زن ( ۸ مارس ) اقدام به برگزاری نمایشگاه کاریکاتور ، خوشنویسی و یک سری نشستهای تخصصی مرتبط با این موضوع نموده .
  در این راستا از شما دعوت می کنیم در صورت حضور در شهر اهوازما را به حضورتان در این برنامه مفتخر نمائید .
  نمایشگاه کاریکاتور و خوشنویسی از ۱۵ الی ۲۴ اسفند می باشد و نشست ها نیز از روز ۱۶ الی ۱۹ اسفند می باشد
  برنامه ی کامل ارا می توانید در وبلاگ انجمن مشاهده کنید.
  پیشاپیش از توجه شما ممنونیم.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *