• Share on Google+
برای نیل به اهداف , هر سازمانی , چه کوچک و چه بزرگ باید کادری از نیروهای لایق و کارآمد در اختیار داشته باشد. دبستان , دبیرستان و دانشگاه , نظامی برای تربیت و آموزش دانش و معلوماتی است که افراد را برای ورود به اجتماع و خدمت موثر آماده می سازد. ( قبل از استخدام )
اما افرادی که به استخدام سازمان در می آیند علاوه بر معلومات فوق , به آموزش تخصصی و حرفه ای نیازمند هستند تا دانش فنی و مهارتهای لازم را برای انجام شایسته وظایف محول شده به دست آورند.این آموزشها به کارمندان کمک می کند تا نقش فعال تر و موثر تری در نیل به اهداف سازمان ایفا کنند.

امروزه شاهد هستیم که بسیاری از ادارات و سازمان های دولتی دوره های آموزشی مختلفی از جمله دوره های آموزش توجیهی , آموزش شغلی , آموزش عمومی و دوره های آموزشی بهبود مدیریت را برگذار می کنند. که این دور ها می تواند کمک شایانی در بالا بردن سطح علمی کارکنان و آشنایی آنها با روش های کاری نوین باشد.

فایل زیر که توسط بخش آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز بصورت Power Point گردآوری شده تمامی مراحل و بخش های دورههای مختلف آموزشی در ادارات دولتی را بررسی کرده است که می تواند کمک بسیار خوبی برای آشنایی شما با این گونه دور ها باشد.

لینک دانلود فایل

 • پاسخ
  نویسنده
  سپيدار

  سلام.من کامنتم مال مطلب قبلیه.عجب کاره خوبی کردی این راهنمای ایاکسو گذاشتی .چند وقته که هی می خوام برم توضیحاتشو بخونم و این لینک دونی رو راه بیاندازم ولی حوصله شو نداشتم

 • پاسخ
  نویسنده
  حاجیه

  سلام
  افتادی تو خط مطلب کار مار .بابا ول کن کارو ….. همون آی تی خوبه .

 • پاسخ
  نویسنده
  Anonymous

  با سلام
  انجمن فرهنگی هنری سایه که در شهر اهواز فعالیت می کند به مناسبت روز جهانی زن ( ۸ مارس ) اقدام به برگزاری نمایشگاه کاریکاتور ، خوشنویسی و یک سری نشستهای تخصصی مرتبط با این موضوع نموده .
  در این راستا از شما دعوت می کنیم در صورت حضور در شهر اهوازما را به حضورتان در این برنامه مفتخر نمائید .
  نمایشگاه کاریکاتور و خوشنویسی از ۱۵ الی ۲۴ اسفند می باشد و نشست ها نیز از روز ۱۶ الی ۱۹ اسفند می باشد
  برنامه ی کامل ارا می توانید در وبلاگ انجمن مشاهده کنید.
  پیشاپیش از توجه شما ممنونیم.

 • پاسخ
  نویسنده
  Anonymous

  Well done!
  [url=http://kssozovu.com/gaip/bexl.html]My homepage[/url] | [url=http://rihanwai.com/amdx/nhez.html]Cool site[/url]

 • پاسخ
  نویسنده
  Anonymous
 • پاسخ
  نویسنده
  Anonymous

  سلام