• Share on Google+

این بار می خواهم یک سایت کاملاً متفاوت به شما معرفی کنم که فکر نکنم تا بحال به یک همچین سایتی برخورد کرده باشید.کلاً من تو این وبلاگ, یا سایت معرفی نمیکنم , یا اگه معرفی کنم سایتی رو معرفی میکنم که ارزششو داشته باشه.
راستیاتش اولش نمی خواستم این سایت رو تو وبلاگ بذارم ولی دیدم حیفه که اونو به بقیه نشون ندم , بالاخره یک سری افراد هستند که دل و جرات دیدن این جور چیز ها رو دارند و باهاش کلی کیف میکنند.

درباره سایت هیچ توضیحی نمیدم و پیشنهاد میکنم که خودتون برید و سایت رو مشاهده کنید منتهی قبل از اینکه وارد سایت شوید این چیزهایی که پایین نوشتم رو مطالعه کنید و بعدش تصمیم بگیرید.!!؟

۱- دیدن این سایت به افرادی که ناراحتی قلبی , روحی , احساسی , عاطفی , عشقی , وسواسی و….دارند توصیه نمی گردد.
۲- هر گونه عواقب و پیش آمدهای این کار اعم از حالت تهوع , چندِش , بی خوابی , سوء هاضمه , یبوست یا اسهال شدید , کابوس و …. بر عهده خود شخص است.
۳- از همه آقایون خواهش میکنم از نشان دادن این تصاویر برای اذیت کردن و شوخی با خانم ها کاملاً اجتناب کنند. هرگونه برخورد و اتفاق اعم از ضرب وشتم , جیغ , فحش , قطع رابطه و … از طرف خانم ها بر عهده خودتان است.

مشاهده سایت IranFear.Com

 • پاسخ
  نویسنده
  حاجیه

  سلام
  با این اب و تابی که تو گفتی آدم بیشتر مشتاق می شه … خدا رو شکر من می دونستم چیه نرفتم ببینم …

 • پاسخ
  نویسنده
  Mehrdad

  اوووووووووه چه خفن

 • پاسخ
  نویسنده
  amir

  nazare lotfetoone, az shoma besiar motchakeram bekhatere tartibe asar dadane be site

 • پاسخ
  نویسنده
  Mehdi

  قبلا روتن هم بود که فیلتر شد – پسر خیلی توپ بود – مخ طرف پاشیده بود روزمن – خیلی دوست دارم وقتی این اتفاق برای این آدما می یوفته من اونجا باشم به چشم ببینم…:D