• Share on Google+

بازی feeding frezy یک بازی دسکتاپی کوچک محصول شرکت Real network است که در آن شما نقش یک ماهی را ایفا خواهید کرد و باید برای رشد کردن از ماهی‌های کوچک تر از خود تغذیه کنید.
بازی بر دو اصل استوار است ماهی‌های کوچک را بخور و از ماهی‌های بزرگتر دوری کن و وقتی که به اندازه کافی بزرگ شدی همه ماهی‌ها را بخور !

بازی از ۵ مرحله اصلی تشکیل شده که هر کدام از این مراحل خود دارای ۸ زیر مرحله نیز هست.
شما ابتدا بازی را توسط یک فرشته ماهی قرمز کوچک شروع می کنید و باید سعی که با خوردن ماهی های کوچکتر از خود به اندازه کافی رشد نمایید تا بتوانید از ماهی های دیگر هم تغذیه کنید.هرگاه هر یک از مراحل اصلی را با موفقیت پشت سر گذاشتید نوع ماهی شما تغییر پیدا خواهد کرد و به ماهی بزرگتر با توانایی های بیشتر تبدیل خواهد شد تا در انتها شما تبدیل به یک کوسه ماهی شوید همچنین شما میتوانید با گرفتن یک سری آیتم ها در طول بازی توانایی های خود را ارتقا ببخشید.

در کل بازی feeding frenzy بازی بسیار ساده و خوش ساختی است که هر چند امکان دارد بعد از چند مرحله روند بازی یکنواخت شود اما میتوانید تجربه بسیار خوبی برای پر کردن اوقات بیکاریتان باشد.

دریافت از سایت Gamehouse
دریافت از سایت Yahoo Games

 • پاسخ
  نویسنده
  sheida

  baba damet garm
  adres e ma ro avaz kardi, kheili hal dad, bedon e inke mes e baghiye darkhast bedam o ina didam adresam avaz shode az site e U
  thanks