ما منتظر شیشومیش هستیم !

بله ، مثل اینکه این بار هم لطف گوگل شامل حال وبلاگ اینجانب شد و Pagerank وبلاگم رو از ۴ به ۵ ارتقا داد! Search Engine Optimization
این رو امروز صبح متوجه شدم و موجی از شادی تمامی اتاق و اعصای بدنم را فراگرفت ، گویی که در یکی از نقاط حساس آن عروسی برگذار شده باشد و همه به جشن و پایکوبی مشغول بودند که البته با فریاد پدر جان متوجه شدیم که بدموقع عروسی گرفتیم.

اگه یادتون باشه پارسال بود که من تنها بعد از ۴ ماه وبلاگ نویسی PR 4 گرفتم و کلی خر کیف شدم و الان تقریبا بعد از یک سال رنکم تغییر کرد. خودتون میدونید که بدست آوردن رنگ اولیه کار آسونیه اما بالا بردن اون زیاد آسون نیست و مدت زیادی امکان داره طول بکشه واسه همین اصلا فکر نمیکردم به این زودی ها از ۴ به ۵ برم ، هر چند که من هیچ وقت از چگونگی pagerank دادن گوگل سر در نیاوردم ولی احتمال میدم این تغییرات بیشتر بخاطر ورودی هایی است که از نتایج جستجو گوگل به وبلاگم آمدن.

در همینجا جا دارد از تمامی کسانی که من را در این کار یاری نمودند و پشتیبان خوبی برای من بودند تشکر کنم ، به خصوص پدر و مادر محترمم که با نثار کردن الفاض کاملا محبت آمیز در هنگام پرداختن پول تلفن انگیزه من رو درانجام این کار دو چندان نمود !
این موفقیت رو به خودم و جامعه وبلاگ نویسان ایرانی بلاخص دانشگاه آزادی ها تبریک میگویم . ان شالله که بتوانم ادامه دهنده راه همه بزرگان در بدست آوردم Pagerank 6 باشم.

حالا همه با صدای بلند ، ” ما منتظر شیشومیش هستیم “

16 فکر می‌کنند “ما منتظر شیشومیش هستیم !

 1. عليرضا

  لینک اش رو پیدا نکردم، ولی گوگل برای محاسبه ی پیج رنک از صفحه هایی استفاده می کنه که به شما لینک داده ن و با توجه به پیج رنکِ خودِ اون ها، رنکِ شما رو تعیین می کنه. در واقع این یه پروسه ی دائمیه که هر سایت رو بعد از هر ایندکس، تعیینِ رتبه می کنه. این رنک، ربطِ چندانی به کلیک های ورودی نداره، و فقط به لینک ها مربوطه.
  ضمناً ارتباطِ رنکِ شما با امتیازِ لینک های ورودی خطی نیست، لگاریتمیه. یعنی شما برای رسیدن از ۵ به ۶ خیلی خیلی بیشتر باید لینک جمع کنی! موفق باشی…

  پاسخ
 2. iranew

  سلام دوست من .بسیار خوشحال شدم از این بابت و به شما هم تبریک میگم .
  امید وارم که به زودی به ۶ و ۷ هم برسی.

  پاسخ
 3. زیر خط IT

  pagerank emtizai ast ke goolge be har yek az safahat web az 10 nomremidahad
  in emtiaz bar asase yekseri item haye khast dade mishavad

  age to internet yek search konid etelaate khobi dar in morede bedast miarid

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *