• Share on Google+
هر از چند گاهی بنده در وب‌گردی‌های خود با وب سایتهای نابی برخورد میکنم که حیفم میاد آن ها رو به کسی دیگری نشون ندم. اگر یادتان باشد قبلا هم چندتا ‌سایت ( + ، + ، + ) در همین وبلاگ معرفی کرده بودم که با استقبال مواجه شد.

این بار وب سایتی که میخواهم معرفی کنم بیشتر به درد عاشقان دانلود از سایت بسیار معروف Rapidshare.de میخوره که طرفداران زیادی نیز در بین کاربران فارسی زبان دارد ، مخصوصاً آن هایی که به اینترنت پر سرعت دسترسی دارند.
همون طور که میدونید همیشه یکی از مشکلات کاربران این سایت ، جستجو و پیدا کردن فایل مورد نظرشان در بین فایل های آپلود شده توسط دیگر کاربران میباشد . این مشکل با استفاده از ترفندهای جستجوگر گوگل تا حدودی بر طرف شده ، سایت هایی همچون Peer2link و Rapidsearch نیز از این روش برای جستجو استفاده میکنند اما این ترفندهای جستجو در اکثر موارد نتایج خوبی در بر نخواهد داشت.

اما سایت Rapidshared.org را میتوان بهترین راه‌کار برای حل این مشکل دانست.


این سایت تا بحال بیش از ۷۶۰۰۰ لینک را در ۱۰ کتگوری مختلف خود همچون ebook , video , music , game , software و … دسته بندی کرده که هر لحظه به تعداد این لینک ها افزوده میشود.

شما در این سایت میتوانید با استفاده از جستجوگر کامل آن به شیوه‌ای بسیار آسان لینک فایل مورد نظر خود را از بین صدها لینک ثبت شده توسط دیگر کاربران پیدا کنید.
در بخش دیگری از سایت میتوانید به پرطرفدارترین ، باحالترین و جدیدترین لینک های موجود دسترسی داشته باشید و یا حتی لینک فایلهای آپلود شده توسط خودتان را در اختیار دیگران قرار دهید.

مشاهده: Rapidshared.org

 • پاسخ
  نویسنده
  caps

  سلام – لینکی که دادیم مال
  rapidshared.org
  است که با این که درست ریفر میشه ولی در تایپ
  rapidshare.org
  خورده
  ممنون از معرفی این سایت

 • پاسخ
  نویسنده
  Anonymous

  salam
  manam gozashtam
  bye

 • پاسخ
  نویسنده
  صادق جم

  با این سرعت مفتضح شهرمون فکر نکنم زیاد به کارم بیاد!

 • پاسخ
  نویسنده
  گناهکار

  این لینکای نابت منو کشته

  بابا لینکه ناب

  بابا دست و دل باز

 • پاسخ
  نویسنده
  khateratchi

  دوست عزیز

  با سلام و احترام

  طرح گروه اندیشه ایرانی به صورتی تلاشی خود جوش در جهت تسهیل دستیابی دانشجویان و محققان ایرانی به منابع علمی آن لاین توسط جمعی از دانشجویان و اساتید ایرانی داخل و خارج از کشور عملی گردیده است. لطفا شما نیز علاوه بر پیوستن به گروه اندیشه ایرانی (برای عضویت در گروه اندیشه ایرانی اینجا را کلیک کنید)با اطلاع رسانی در مورد آن در وب سایت (وبگاه)، وبلاگ (وب نوشت) خود و یا از طریق ایمیل، در مسیر تحقق اهداف این طرح گام بردارید

  http://andishehirani.googlepages.com/ahdaf