• Share on Google+

حتماً تا بحال در وب سایت ها و وبلاگ های مختلف با دکمه هایی همانند عکس روبه‌رو برخورد کرده اید که معمولا در Sidebar یا قسمت پایین وبلاگ ها وجود دارند و به آدرس های مختلفی لینک داده شده‌اند که اغلب برای نشان دادن Feed ها و ثبت آنها در Feed reader های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند به اینگونه دکمه ها اصطلاحاً Subscription Button میگویند.
مدت ها قبل مطلبی در این مورد نوشته بودم و در آن وب سایتی معرفی کردم که میتوانست منبع خوبی برای کسانی باشد که به دنبال اینگونه دکمه ها میگردند.
در ادامه ، امروز میخواهم چندین سایت دیگر در این زمینه معرفی کنم که شما با استفاده از آنها می توانید خیلی راحت Button های مورد علاقه خود را برای کارهای مختلف ایجاد نمایید.

Buttonator

Feed Subscription Button Maker

Luca Zappa’s Brilliant Button Maker

Free RSS Graphic Tool

Button Maker

Button Maker and Generator

Enhanced website button maker

Pixelbutton

Online Button Coder

Kalsey’s Button Maker

RSS Button Maker

Make your own animated text icon

Feed Icons

Opml Icons

 • پاسخ
  نویسنده
  tahereh karami

  برداشت از وبلاگ تحت هر شرایطی ممنوع!!! این یک اعتراض است. لطفا در صورت موافقت آن را امضا نمایید.(با درج نظر خود در وبلاگ کتابداری)

 • پاسخ
  نویسنده
  ehsan abbasi

  salam, matlabe jalebie, albate bayad dar nazar dasht ke tamame button ha yek shekl bashe, agar zamani khastam tarahie site ro avaz konam hatman estefade mikonam, movafagh bashi

 • پاسخ
  نویسنده
  فرشاد

  سلام حسن جان امیدورام حالت خوب باشه و ایام هم به کام
  میخواستم توضیحی در مورد اینکه چظور میشه جیمیل و گوگل ریدر را در یک صفحه دااشته باشیک بهم بدی یا اگه مهمه مطلبی در موردش اختصاص بدی ضمن اینکه فید دلیشزتو حتمن بگذار
  به امید موفقیت روزافزون

 • پاسخ
  نویسنده
  زیر خط IT