لوگوهایی برای مهندس


در پروژه ی وب سایت مهندس ، بنده نیز این افتخار رو داشتم تا در کنار دوستان خوبم آقای یاسر کریمی نژاد و محمد میهن خواه حضور داشته باشم تا گروه کوچک اولیو دوباره دو هم جمع بشوند.
در آن زمان یاسر عزیز از بنده خواست تا یک لوگوی مناسب برای مهندس طراحی کنم تا از آن در مهندس استفاده شود. من هم بدون داشتن هیچگونه تخصصی در انجام کارهای گرافیکی و طراحی ، پا در کفش بزرگان کردم و چند نمونه لوگو ساختم که مطمئناً حرفه ای و بدون اشکال نیستند.
هرچند که بعلت فرم خاص قالب ، از لوگو استفاده نشد اما بد ندیدم پس از چند ماه از آغاز به کار مهندس چندتا از این لوگوها تو وبلاگ قرار بدم تا شما هم ببینید.


وجود وب سایتهای مانند مهندس میتواند کمک زیادی به گسترش مطالب تخصصی در سطح وب فارسی بکند ، بخشی که ضعف آن در اینترنت بخوبی احساس میشود و مخصوصاً جامعه دانشجویی از کمبود آن رنج میبرند. پس اگر شما هم در یکی از رشته های مهندسی تحصیل میکند با عضو شدن در سایت مهندس به گسترش و جمع اوری مطالب تخصصی فارسی کمک کنید.

10 فکر می‌کنند “لوگوهایی برای مهندس

 1. afshinm

  آخریه خیلی بهتره/شکسته نفسی کردی ها خوب در اومدن/ایشاللا که مهندس هم جای خودش رو پیدا میکنه/من به آینده مهندس امیدوارم

  پاسخ
 2. حمیدرضا

  لوگوهات قشنگن، چشمی من دومی رو می‌پسندم.
  احتمالاً من مشتری سایت مهندس نخواهم بود (شایدم بشم، اما خوب فکر می‌کنم هدف این سایت مهندسای واقعی باشه ;) ) اما خوب اگه بودم، دوست داشتم اگه متنی تو لوگوش گذاشته میشه با خطوط فارسی نوشته بشه.

  پاسخ
 3. سجاد

  سلام داداش حسن گل
  ما همیشه جویای اهوالت هستیما ولی پدر این گوگل ریدر بسوزه آقا دیگه نمی زاره بیام بلاگ سر بهت بزنیم امروز گفتم حتما بیاد یه سری بهت بزنم داداش دمت گرم خدایی با این کارای گرافیکی حال کردم می دونی چیه من اصلا کاره گرافیکیم خوب نیست افسردگی گرفتم فکر کنم باید یه چیزایی یاد بگیرم
  به یادت هستیما نگی سر نزد موفق باشی

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *