• Share on Google+
شاید موسسان Youtube هیچ وقت فکرش را هم نمیکردند که وب سایت آنها چه تحول عظیمی در دنیای وب ۲ به پا خواهد کرد که امروزه هر جا که پا میگذاریم محال است سخنیا از Youtube به میان نیاید، مطمئنا Youtube آنقدرها جذابیت داشته است که گوگل را وادار به خرید آن کرده اما هیچ وقت این جذابیت ها به پا یان نمیرسد و هر لحظه باید منتظر رخداد جدیدی درمورد Youtube بود.


Youtubedescktop نام پروژه ای است که بدون شک همه شما را حیرت زده خواهد کرد و موج جدیدی از ایده های نوین را در وب۲ به را ه میاندازد.
نام سایت خود گویای همه چیز است ; استفاده از یک اپلیکیشن دسکتاپی برای گشت‌وگذار در youtube و مشاهده و ویدیو های آن همانند یک مرورگر وب تنها ایده ای است که در پشت سر این پروژه قرار دادرد.
تردیدی نداشته باشید که این اپلیکیشن بسیار زیبا به همراه قابلیت های فراوانی که به شما میدهد میتواند شما را بیش از پیش مجذوب خود ، یوتوب و وب ۲ کند.


شما براحتی خواهید توانست با استفاده از ویژگی drag & drop پنجره های آن راجابه‌جا نمایید و یا اندازه آنها را تغییر دهید، و با استفاده از همین ویژگی ویدیو های مورد نظر خود را در بین پلیر ها darg کنید و یا یک playlist برای خود ایجاد کرده و لینک آنها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
از طرفی Youtubedescktop شما را قادر میسازد تا به آسانی و بدون استفاده از نرم افزار های جانبی دیگر ویدیوی مورد نظر خود را بصورت فرمت های avi, mp4, mov, 3gp, wmv, flv, exe بر روی کامپیوتر شخصیتان ذخیره نمایید .

پروژه Youtubedescktop فعلاً در مرحله آزمایشی قرار دارد و استفاده از آن تنها از طریق دعوتنامه های که در دسترس بتا تستر ها قرار میگیرد امکان پذیر خواهد بود اما مسلماً در آنیده نزدیک از آن بیشتر خواهید شنید.