من وردپرسی نیستم اما وردپرس را دوست دارم

بالاخره چشممان به جمال وردپرس فارسی نیز روشن شد و با اینکه بنده افتخار حضور در این تیم را نداشتم اما دورادور ناظر زحمت های شبانه روزی دوستان برای راه اندازی سایت بودم که جا دارد از همینجا یک خسته نباشید مخصوص بهشون بگم.

با خودم فکر کردم که به مناسب تولد سایت وردپرس فارسی و برای اعلام حمایت وبلاگستان از این پروژه در یک حرکت نمادین هر کسی که دوستدار وردپرس است بیاید یک تصویر که نمایانگر عشق و علاقه اش به وردپرس هست را درون وبلاگش قرار دهد. (به این تصاویر نگاه کنید + + )
این تصاویر میتونه از هر چیزی باشه ولی باید نام یا نشان وردپرس را به همراه داشته باشه و حتما باید توسط دوربین تهیه شده باشند ، اگر هم تصویر شما یک کار گرافیکی است باز هم باید توسط دوربین از آن عکس بگیرید.

در صورتی که این کار فراگیر بشه علاوه بر اینکه میتونه تاثیر بسیار خوبی در فضای وبلاگستان فارسی و حتی انگلیسی داشته باشه خواهد توانست افراد بیشتری را با وردپرس و مخصوصا وردپرس فارسی آشنا کنه و در آخر ما یک مجموعه‌ی بسیار زیبا از عکسهای متنوعی را خواهیم داشت که میتونه بسیار جالب باشند.

با اجازه همه ، بنده پیشنهاد میدم نام این حرکت رو “وردپرس من” بگذاریم ! امیدوارم همه دوستان در این حرکت شرکت کنند ، مطمئناً کار جالبی خواهد شد.

این هم وردپرس من که زحمتش رو داداش کوچیکم کشیده .

در این زمینه:

+ وردپرس وبرگر
+ وردپرس ابزار
+ وردپرس میکرودامپ
+ وردپرس بلاگنوشت
+ وردپرس رضا مقدری
+ وردپرس گناهکار
+ وردپرس مهدی ولیخانی
+ وردپرس پاپیون
+ وردپرس kp tools
وردپرس مهدی پور عبادی

13 فکر می‌کنند “من وردپرسی نیستم اما وردپرس را دوست دارم

 1. سی و یک اسفند

  سلام دوست عزیز: ممنون از اینکه منو به خبر خوان خوزلاگ اضافه کردین. امیدوارم این کارها باعث بشه که خوزستان حرف بیشتری در تولید محتوا در اینترنت داشته باشه

  پاسخ
 2. سجاد

  سلام
  قربانت
  خواستم یه جا مستقل بشم بعد خبر بدم.
  می دونی که ما زیار بپر بپر داریم ;)
  همین الانشم بلاگمون رو هواست
  از هاستینگ رایگان دارم استفاده می کنم :-<

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *