• Share on Google+
خوشبختانه مثل اینکه بازی آروزهای گیکی مورد استقبال دوستان قرار گرفته و بنظرم بازی دیگه ی رقیب (دهه شصتیها) حالا حالا ها جا داره تا بهش برسه اوهم با اینهمه گیک های اسم و رسم دار!
اگه تا حالا خودم آرزوهامو ننوشتم واسه اینه که درگیر کلاسهای آخر ترم دانشگاهم ولی چون کامیار عزیزم ازم خواسته بود نمیخواستم بیش از این شرمنده‌اش بشم.
والا آرزو که زیاد دارم که البته خیلی هاش با گیک های دیگه مشترکه ولی سعی میکنم دونه درشتاش رو بگم.

اول ابنکه از شر سوالات مزخرف کامپیوتری اطرافیانم راحت بشم.

– آرزو میکنم یک روزی وبلاگ نویسی تو این مملکت آنقدر ارزش پیدا کنه و مردم اون رو بعنوان یک شغل آبرومند بپذیرند که اگر یک جا ازت پرسیدند شغلت چیه با افتخار و غرور، بلند بگی وبلاگ نویس !!
یا دیالوگ سریال شهریار افتادم که گفت: چه میدونم شاید یک روز مردم دوست داشتند دامادهاشون شاعر(وبلاگنویس) باشند.

– آرزو دارم تو یک خونه کاملاً هوشمند با آخرین فناوری های روز زندگی کنم که یک ربات پیشرفته هم داشته باشه که هر کاری که بخواهم از دستش بر بیاد.( فکر نکنم لزوم وجود یک اینترنت خیلی خیلی پرسرعت نیاز به گفتن باشه)

– دوست دارم یک عینک خفن داشته باشم که هر چیزی رو که باهاش میبینم بتونه آنالیز کنه و اطلاعات مربوطه رو بهم بگه، مثلا اگه یک نفر ور تو خیابون دیدم بهم بگه این فرد رو بطور مثال چند وقت پیش فلان جا ملاقات کردم و چه حرفهایی زدیم یا مثلا وقتی چیز جدیدی رو میبینم برام توضیح بده که این کارش چیه ساخته چه شرکتیه از این جور کارها !

اما بزرگترین آرزوم اینه که تو همون برنامه ای که دکتر قراره واسه تلویزیون بسازه بعنوان مهمان دعوت بشم و از من بعنوان یکی از بهترین وبلاگنویسهای حوزه آی تی کشور تقدیر بشه :دی (چقدر حودم رو تحویل گرفتم) اما احتمالا با دیدن این برنامه احتمالا فکر میکنید علی دائی داره با لهجه جنوبی حرف میزنه ! چه شود.

اما وجدانن خاک بر سر گیک های این مملکت کنند که بزرگترین آرزوشون داشتن اینترنت پرسرعته !!

راستی به یک نکته توجه کردین که باتوجه به اینکه بیش از ۲۰ گیک در این بازی شرکت کردند و آرزوهاشون رو گفتند اما هیچ یک ، تاکید میکنم هیچ یک بطور رسمی از شخصی معلوم الحال که در پروفایلش از واژه گیک برای معرفی خودش استفاده کرده دعوت به عمل نیاورد !! این نکته واقعاً جای بسی تعمل وتفکر دارد و میشود نتایج بسیاری از آن برداشت کرد که در این مقال نمیگنجد. ولی احتمال قریب به یقین گیک مذکور تابحال بعلت عدم دعوت در بازی بشدت سرخوره و نالان شده است.
امید است تا این موضوع برای ایشان درسی باشد تا دیگر با شخص شخیص بنده که قراراست بزودی در یک برنامه تلویزیونی ویژه از اینجانب تقدیر شود کل نیاندازد.

 • پاسخ
  نویسنده
  Kamiar Nadimi

  مرسی که با تمام گرفتاری هات نوشتی

 • پاسخ
  نویسنده
  one single bit

  سلام. آرزوی شماره ۳ احتمالا تا آینده نزدیک با پروژه MyLifeBits مایکروسافت عملی میشه. ما هم منتظر چنین روزی میمونیم.