• Share on Google+

امروزه در جیب اکثر کاربران کامپیوتری میتوان به آسانی یک فلش درایو ، Cooldisk یا هر چیزی که اسمش را میگذارید پیدا کرد. این قطعات که چند وقتیست با توجه به افزایش ظریفت و تنوع محصول ، نسبت به گذشته به یک ثبات قیمت در بازار رسیده اند جز اولین انتخاب های لیست خرید هر کاربری قرار دارد.
استفاده آسان ، اندازه کوچک ، ظریفت های گوناگون بهمراه ظاهری زیبا وشکیل باعث شده است که فلش درایورها بیش از پیش مورد استقبال خریداران واقع شوند.
استفاده همه گیر از این نوع قطعات به همراه ویژگیهایی که دارند ، موجب تولید و گسترش بیشتر Portabl Apps ها یا همان نرم افزارهای قابل حمل شده است بطوری که میتوان همکنون این دو را به نوعی مکمل یکدیگر خواند.

PortableApps Suite مجوعه ای از نرم افزارهای پرتابل شامل مروگر وب ، مدیریت ایمیل ، مجموعه نرم افزارهای اداری ، پیغام رسان فوری ، مدیریت کارهای روزانه ، بازی ، نرم افزارهای کمکی پشتیبان بهمراه یک منوی زیبا و یکپارچه است که تنها کافیست آن را درون یک فلش درایو یا هر وسیله قابل حمل دیگر بیندازید تا بتوانید از نرم افزارهای آن در هر کجا به آسانی استفاده نماید.
پس از نصب این برنامه و اجرای آن یک منو همانند منوی Start ویندوز در اختیارتان قرار میگیرید که این امکان را به شما میدهد که با استفاده از آن براحتی برنامه های مورد نظر خود را مدیریت کنید.

این مجموعه شامل ۳ نسخه مختلف بصورت Standard ، Lite و Base است که هر یک با توجه به نرم افزارهای دربرگیرنده دارای اندازه های متفاوتی برای استفاده در فلش درایوهای مختلف می باشند که تا بحال بیش از ۲,۲۶۰,۰۰ نسخه دانلود شده است.

علاوه براین مجموعه نرم افزاری ، وب سایت PortableApps.com از ده ها برنامه قابل حمل دیگر بصورت اختصاصی میزبانی میکند که در ۹ بخش Accessibility ، Development ، Games ، Graphics & Pictures ، Internet ، Music & Video ، Office ، Operating Systems و Utilities قابل دسترسی هست و با رفتن به این صفحه خواهید توانست برنامه مورد نظر خود را به آسانی و بصورت کاملاً رایگان دریافت نمایید.

 • پاسخ
  نویسنده
  soboone

  آقا ببخش که بی ربط مینویسم این بازیت خیلی زیاد شده منظورم این هست که گسترش پیدا کرده و یکی من رو هم دعوت کرده حالا اگه اجازه بدی شرکت کنم آخه من نمیدونم من چه گیگی دارم یا خیلی های دیگه که تو این بازی شرکت کردن !

 • پاسخ
  نویسنده
  مجازاتگر

  گاهی خیلی به دادمان می‌رسند، من که نمی‌توانم بی خیال فلش پر از برنامه‌ام بشم، شما هم که یک منبع خوب براش معرفی کردین.

 • پاسخ
  نویسنده
  پیام

  در همین رابطه:
  http://payamspot.blogspot.com/2008/10/portable-apps.html

  موفق باشید
  پیام

 • پاسخ
  نویسنده
  مجید

  :دی نظر دوران مبتدی بودن من هم که اینجا هست!! دی:) مچ میگیری تو هم ها!!