• Share on Google+
سایت های Bittorrent در سال ۲۰۰۷ یکی از پر ترافیک ترین سایتهای دنیای اینترنت بودند که نشان از استقبال هر چه بیشتر کاربران و روی آوردن ۀنها به این پدیده اینترنتی میدهد.
سایت Mininova بالاتر از دو رقیب دیگر خود یعنی IsoHunt و The Pirate Bay قرار گرفت و وب سایت بسیار مشهور TorrentSpy که در سال گذشته محبوب ترین سایت بیت تورنت معرفی شد امسال در کمال ناباوری به رده ششم سقوط کرد !!
در ادامه قصد داریم لیست ۱۰ سایت برتر دنیای بینت تورنت در سال ۲۰۰۷ که با توجه به نتایج سایت Alexa و آمارهای جانبی ارائه شده بدست آمده است را معرفی کنیم.

۱- Mininova
بی شک Mininova را میتوان پر بازدید کننده ترین سایت بیت تورنت معرفی کرد که در ماه نوامبر امسال ۵۰ سایت برتر دنیای اینترنت قرار گرفت.
Alexa rank: 46

۲- IsoHunt
IsoHunt امسال نیز به رشد خود ادامه داد. در ماه سپتامبر بدلیل دادخواهی MPAA و مشکلات بوجود امده مجبور شدند دستیابی کاربران آمریکایی خود را مسدود سازند اما این امر تاثیری بر میران بازدیدکنندگان سایت نداشت.
Alexa rank: 143

۳- The Pirate Bay
این سایت نیز امسال سر و صدا های زیادی را به راه انداخت که موجب شد جز برترین وبسایتهای بیت تورنت قرار بگیرد اما با اختلاف اندکی مقام دومی را به IsoHunt واگذار کرد.
Alexa rank: 147

۴- Torrentz
Alexa rank: 160

۵- BTjunkie
Alexa rank: 445

۶- TorrentSpy
Alexa rank: 461

۷- TorrentPortal
Alexa rank: 481

۸- GamesTorrents
Alexa rank: 583

۹- TorrentReactor
Alexa rank: 604

۱۰- BTmon
Alexa rank: 673

  • پاسخ
    نویسنده
    Kamiar Nadimi

    البته بنده Torrentz رو ترجیح میدم