• Share on Google+
اینترنت اینروزها به مکانی برای تجمع و زندگی اسپم ها تبدیل شده است. ربات های اسپمر هر روز برای یافتن آدرس های ایمیل قربانیان خود میلیون ها صفحه وب را کاوش میکنند و با بمباران آنها مشکلات زیادی را برای کاربران ایجاد میکنند. از طرفی وب سایت ها و سرویس های اینترنتی زیادی هستند که به صورت غیرقانونی ایمیل کاربران خود را در اختیار اینگونه اسپمر ها قرار میدهند تا از این راه پولی به جیب بزنند.

علاوه بر روشهای پنهان کردن ایمیل از دید اسپمرها ، استفاده از آدرس های ایمیلهای موقتی که بعد از یک دوره زمانی از بین میروند یکی از بهترین راه حل ها برای مبارزه با ربات های هرزه نگار و محافظت در مقابل کلاهبرداران اینترنتی می باشد.

در لیست زیر تعدادی از بهترین سرویسهای ارائه دهنده ایمیلهای موقتی را که برای استفاده نیازی به ثبت نام ندارند و در کمترین زمان ممکن میتوان از آنها استفاده کرد را معرفی میکنیم.

۱- Mailinator : یکی از بهترین ها در این زمینه که ایمیلهایی بشکل something@mailinator.com در اختیارتان میگذارد

۲- Temporaryinbox : یکی دیگر از بهترین سرویس ها که برای مرورگرهای فایرفاکس، اپرا و اینترنت اکسپلورر افزونه هایی در اختیارتان خواهد گذاشت.

۳- MintEmail : این وبسایت به مدت ۴ ساعت یک آدرس ایمیل تصادفی یا دلخواه به شما میدهد و کارکردی بسیار آسان دارد.

۴- Guerillamail : این سایت ایملهای در اختیار شما میگذارد که بعد از ۱۵ دقیقه باطل خواهند شد و استفاده از ان بسیار راحت است.

۵- Spamify : که آدرس های موقتی ۱ ساعته ایجاد میکند.

۶- Nobulk : یک وب سایت ساده که ایمیلهایی بصورت something@nobulk.com به شما خواهد داد.

۷- Spamavert : که میتوانید از افزونه فایرفاکس آن نیز بهره ببرید.

۸- Dandikmail : آدرس های این وبسیات برای ۱۵ دقیقه اعتبار خواهند داشت.

۹- Incogintomail : که خواهید توانست برای مدت ۱ ساعت از ایمیل های موقتی آن استفاده نمایید

۱۰- ۱۰minutemail : یکی از سرویس های محبوب من در این زمینه که همانطور که از اسمش پیداست ایمیل هایی با بازه ۱۰ دقیقه ای ارائه میدهد که البته قابل تمدید است.

اگر شما هم علاقه مندید که وبسایتی همانند یک از سرویسهای بالا ایجاد کنید میتوانید با رفتن به ۲prong.com و دریافت بسته مربوطه که بصورت رایگان در اختیارتان قرار داده شده است یک سایت ارائه دهنده ایمیل موقتی برپا سازید.

پ.ن.م:

راستی ، تولدم هم مبارک ! آقا پیر شدیم رفتا

 • پاسخ
  نویسنده
  Sadegh

  تولدتون مبارک

 • پاسخ
  نویسنده
  چشمهایی که فکر می کنند

  بیا شمع ها را فوت کن! کار داریم…

 • پاسخ
  نویسنده
  محمود ر

  حسن جان صمیمانه تولدت رو تبریک میگم.ایشالا همیشه سایه ات رو سر بچه های وبلاگستان باشه
  ما هدیمون رو تا مدتی دیگه میفرستیم.شیرینی نمیخوای بدی؟

 • پاسخ
  نویسنده
  محمود ر

  راستی یادم رفت معرفی کنم خودمو
  محمود
  مدیریت فروشگاه انگاره

 • پاسخ
  نویسنده
  mja

  شما اسم بهترین سایت در این زمینه را ننوشتید که احتمالاً باهاش آشنا نبودید!
  سایت http://www.mail-filter.com
  در این سایت یکبار برای همیشه ثبت نام می‌کنید و ایمیلی مانند test@mail-filter.com به شما می‌دهد. پس از آن هر ایمیلی که به این آدرس یا آدرسهایی مانند test.HasanAliBaghal@mail-filter.com, test.anythig@mail-filter.com فرستاده شود، به آدرسی ایمیلی که خودتان مشخص می‌کنید، فروارد می‌شود. بنابراین برای ثبت نام در هر سایت می‌توانید به جای anythig اسم سایت را قرار دهید تا علاوه بر اینکه بفهمید چه سایتهایی آدرسهای ایمیل را لو می‌دهند، در صورت لزوم ایمیلی که به آن سایت اختصاص داده‌اید را فیلتر کنید و در سایت mail-filter آن را به عنوان Spam مشخص کرده تا ایمیلهای ارسالی به آن آدرس، به آدرس ایمیل اصلی شما فروارد نشود.