زیرخط آی تی دومین وبلاگ برتر سال ۸۶

در کمال ناباوری متوجه شدم که وبلاگ بنده جز برترین وبلاگهای آی تی سال ۸۶ قرار گرفته است.

در بخش چهارم با عنوان وبلاگ‌های آی‌.تی (فناوری اطلاعات)، وبلاگ وب دو (mhmazidi2.wordpress.com) وبلاگ برتر و وبلاگ‌های زیر خط آی‌.تی (itline.blogspot.com) و آپدیت‌بلاگ (www.updateblog.net) برگزیدگان دیگر هستند.

نظرسنجی انتخاب برترین های رسانه ای سال که هر سال توسط مجله اینترنتی ۷ سنگ برگذار میشود امسال هم برگزیدگان خودش را در زمنیه های مختلف اعلام کرد که علاوه بر وبلاگ بنده ، وبلاگ چند تن از دوستان عزیزم نیز در زمینه های مختلف انتخاب شدند که جا داره به اونها تبریک بگم.
به سید یوسف عزیز ، به آقا رضای گل ، جادی ، بامدادی ، مزیدی و دکتر مجیدی که دیگه پایه ، ثابت اینجور مسابقات شدند ! و از همه مهمتر به همه شما خوانندگان و دوستان عزیزم که تو این سالها من رو تنها نگذاشتید و برای ادامه کار حتی با یک وبلاگ مسدود شده هم بهم دلگرمی میدید.

از شما بابت همه چیز ممنونم و سال نو رو به همتون تبریک میگم

6 فکر می‌کنند “زیرخط آی تی دومین وبلاگ برتر سال ۸۶

 1. 1fathi

  خدا وکیلی الان فهمیدی؟
  یا شاید نمی دانستی که چقدر دوست داریم. راستی یک چیزی بهت بگویم. شما تنها کسی هستی که من خوراکش را با دلیشسز توی گوگل ریدرم دارم. بعد بگو به ما توجه نمی کنند.
  در هر حال موفق باشی. خیلی بهت تبریک می گویم. البته شما که جدیدا به ما سر نمی زنی ولی ما همچنان به یادتون هستیم. سال خوبی داشته باشید. راستی اگر توانستی یک کمک به ما بده. سال تحویل شد هم توی وبلاگم منتظرت هستم.
  قربانت.

  پاسخ
 2. bamdadi.com

  آیا تبریک من رو هم بپذیر البته هم برای سال نو
  هم برای بهار
  هم برای عید نوروز

  و هم برای برگزیده شدن وب‌لاگ فوق‌العاده‌ای که داری.

  دوستارت
  بامداد

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *