• Share on Google+
در مطلب قبلی ایده ای را که در مورد ایجاد یک تقویم برای رویدادها و مناسبتهای مهم وب و اینترنت مطرح کرده بودم که خوشبختانه مورد توجه دوستان قرار گرفت و در این مدت کارهایی هم انجام شد که نتیجه آن را میتوانید در اینجا بصورت آزمایشی مشاهده نمایید که آقای بهرام مراوندی زحمت آن را کشیده اند.

در صحبت های که چند نفر از دوستان وبلاگنویس انجام شد پیشنهاد شد که نام این تقویم را به تقویم فناوری ( و اطلاعات) تغییر دهیم تا بغیر از مناسبتهای اینترنتی این امکان فراهم شود تا رویدادها و وقایع مهم فناوری و علمی ایران و جهان را نیز پوشش داد.

اضافه کردن رویدادها و مناسبتهای مربوطه اندکی زمان میبرند که سعی خواهیدم که با کمک شما و تمام کسانی که در این پروژه همکاری میکنند آن را به مرور زمان تکمیل نماییم.
اما میخواستم از شما بپرسم که به نظر شما چگونه و به چه طریقی میتوانیم از اطلاعات این تقویم به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم ؟ آیا شما ایده و پیشنهادی دارید که فکر میکنید میتواند این تقویم را برای استفاده بهینه تر کند و اطلاعات آن مفید واقع شود ؟ آیا ساختن یک افزونه هماهنگ با این تقویم در کنار رویدادهای ملی و مذهبی میتواند جالب باشد ؟

اگر مطرح کردن نظراتتان از طریق کامنت ها دشوار است لطفا بوسیله ایمیل underlineit در جیمیل با من تماس بگیرید.

مشاهده سالنامه فناوری اطلاعات (آزمایشی)

 • پاسخ دادن
  نویسنده
  هدایت عابدی جو

  اگر بتونید یک
  Gadgets
  گوگل هم براش طراحی کنید که توی گوگل قابل اضافه شدن باشه معرکه میشه
  یه پیشنهاد دیگه اینکه اگر نسخه دستکتاپ وب این محصول درست بشه چقدر کارامد مشه و من فکر کنم فروش هم داشته باشه

 • پاسخ دادن
  نویسنده
  شهرام

  من اين موضوع رو ديدم اما خيلي قديميه و يك نفر قبلا تو ايران همچين كاريرو انجام داده با اين تفاوت كه از كاري كه شما انجام داديد فوق العاده قشنگ تر و پيشرفته تر و جذابتر هست به اين صورت كه ميتونيد وقايع رو به راحتي توش ثبت كنيد و همه ببينند.تو آدرس زير گذاشته شده است
  ابتدا در لينك اول روز مورد نظر را انتخاب كرده و مناسبت را اضافه ميكنيد سپس در لينك دوم نتيجه را به صورت فوق العاده زيبا مشاهده ميكنيد.
  http://www.webshargh.com/madrid/eventcal/addevents.php
  http://www.webshargh.com/madrid/eventcal/2calendar.php

 • پاسخ دادن
  نویسنده
  شهرام

  در آدرس زير آقاي شهرام ارشدي همچين كاري رو قبلا انجام داده چيز جديدي نيست
  http://farsieventcalendar.blogspot.com