• Share on Google+
در مطلب قبلی ایده ای را که در مورد ایجاد یک تقویم برای رویدادها و مناسبتهای مهم وب و اینترنت مطرح کرده بودم که خوشبختانه مورد توجه دوستان قرار گرفت و در این مدت کارهایی هم انجام شد که نتیجه آن را میتوانید در اینجا بصورت آزمایشی مشاهده نمایید که آقای بهرام مراوندی زحمت آن را کشیده اند.

در صحبت های که چند نفر از دوستان وبلاگنویس انجام شد پیشنهاد شد که نام این تقویم را به تقویم فناوری ( و اطلاعات) تغییر دهیم تا بغیر از مناسبتهای اینترنتی این امکان فراهم شود تا رویدادها و وقایع مهم فناوری و علمی ایران و جهان را نیز پوشش داد.

اضافه کردن رویدادها و مناسبتهای مربوطه اندکی زمان میبرند که سعی خواهیدم که با کمک شما و تمام کسانی که در این پروژه همکاری میکنند آن را به مرور زمان تکمیل نماییم.
اما میخواستم از شما بپرسم که به نظر شما چگونه و به چه طریقی میتوانیم از اطلاعات این تقویم به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم ؟ آیا شما ایده و پیشنهادی دارید که فکر میکنید میتواند این تقویم را برای استفاده بهینه تر کند و اطلاعات آن مفید واقع شود ؟ آیا ساختن یک افزونه هماهنگ با این تقویم در کنار رویدادهای ملی و مذهبی میتواند جالب باشد ؟

اگر مطرح کردن نظراتتان از طریق کامنت ها دشوار است لطفا بوسیله ایمیل underlineit در جیمیل با من تماس بگیرید.

مشاهده سالنامه فناوری اطلاعات (آزمایشی)

 • پاسخ
  نویسنده
  هدایت عابدی جو

  اگر بتونید یک
  Gadgets
  گوگل هم براش طراحی کنید که توی گوگل قابل اضافه شدن باشه معرکه میشه
  یه پیشنهاد دیگه اینکه اگر نسخه دستکتاپ وب این محصول درست بشه چقدر کارامد مشه و من فکر کنم فروش هم داشته باشه

 • پاسخ
  نویسنده
  شهرام

  من این موضوع رو دیدم اما خیلی قدیمیه و یک نفر قبلا تو ایران همچین کاریرو انجام داده با این تفاوت که از کاری که شما انجام دادید فوق العاده قشنگ تر و پیشرفته تر و جذابتر هست به این صورت که میتونید وقایع رو به راحتی توش ثبت کنید و همه ببینند.تو آدرس زیر گذاشته شده است
  ابتدا در لینک اول روز مورد نظر را انتخاب کرده و مناسبت را اضافه میکنید سپس در لینک دوم نتیجه را به صورت فوق العاده زیبا مشاهده میکنید.
  http://www.webshargh.com/madrid/eventcal/addevents.php
  http://www.webshargh.com/madrid/eventcal/2calendar.php

 • پاسخ
  نویسنده
  شهرام

  در آدرس زیر آقای شهرام ارشدی همچین کاری رو قبلا انجام داده چیز جدیدی نیست
  http://farsieventcalendar.blogspot.com