• Share on Google+
تا دقایقی دیگر یکی از بهترین مسابقات فوتبال در سراسر جهان شروع میشود و میلیون ها بیننده را پای تلویزیون های خود میخ کوب خواهد کرد.


اما شما این مسابقات با شکوه را از چه طریقی پیگیری میکنید ؟ خوشبختانه صدا و سیمای ایران مثل همیشه این مسابقات رو به نحوه مطلبوی پوشش میدهد اما خوب میدانیم که تماشا نکردن بازی ها به این شکل خیلی بهتر از دیدن زجرآور همراه با سانسوره های بسیار ضابلو و قطعی های مداوم و بی جهت آن است تا مبادا چشم مردم مسلمان ما به گناه آلوده شود.

با فراگیر شدن استفاده از گیرنده های ماهواره ای بسیاری از مردم معمولا از این طریق مسابقات مختلف را پیگیری میکنند هر چند که آن هم بدلیل استفاده غیرقانونی از کانالهای غیر مجانی مسائل خاص خودش را دارد ولی باز هم زحمتش به تماشای آسوده یک فوتبال می ارزد.

لیست کانالهای تلویزیونی کشورهای مختلف جهان که مسابقات EURO 2008 را پخش میکنند.

اما اگر دسترسی به ماهواره ندارید اما یک کانکشن اینترنت پرسرعت دارید خیالتان راحت باشد چون میتوانید براحتی این مسابقات را بصورت زنده و آنلاین تماشا کنید.

برای دوستانی که در خارج کشور ساکن هستند و میتوانند برای تماشای این مسابقات مبلغی هزینه کنند پیشنهاد میکنم که به بخش پخش زنده سایت یوفا مراجعه کنند. پس ار ورود بر اساس موقعیت جغرافیایی شما لیست بازی هایی را که میتوانید بصورت زنده از طریق شرکتهای مختلف تماشا کنید همراه با قیمت هر بازی برای شما نمایش داده خواهد شد که البته برای بعضی کشور ها تعدادی از بازی های مجانی است !!
بطور مثال در این صفحه میتوانند این لیست را برای کشور ایران مشاهده کنید که از طریق کانال الجزیره اسپورت ارائه میشود.

اما اگر امکان پرداخت پول را ندارید مخصوصا برای افرادی که در ایران هستند هیچ نگران نباشید چون سایتهایی هستند که از طریق آنها میتوانید این مسابقات را بصورت رایگان نگاه کنید!!
یکی از این سایتها MyP2P.eu است که علاوه بر مسابقات یورو ۲۰۰۸ تعدای زیادی مسابقه ورزشی دیگر را نیز پوشش میدهد و شما می توانید بصورت مجانی از آن استفاده نمایید.

همچنین تعدای برنامه نیز هستند که با نصب آنها میتوانید این بازی های را بصورت زنده دنبال کنید و از دیدن آنها لذت ببرید.

دریافت: برنامه Tvants ، برنامه TVUPlayer ، برنامه Sopcast (ویندوز/لینوکس)

  • پاسخ
    نویسنده
    مقداد

    در اکثر کشورهای اروپایی این مسابقاب بطور رایگان از تلویزیون پخش می شود در واقع اینقدر پخش تبلیغات برای آنها سود آور است که در بین شبکه های هر کشور بر سر پخش مسابقات رقابت وجود دارد
    البته کشور های غرب اروپا را می گویم در مورد دیگر کشور ها اطلاعی ندارم