• Share on Google+

همیشه ارتباط دوطرفه وبلاگنویس با خوانندگانش یکی از نکاتی بوده که در موفقیت یک وبلاگ نقش بسزایی داشته است. پاسخ دادن نویسنده به کامنت ها و ایمیل های این حس را به بازدیدکنندگان القا میکند که دارنده وبلاگ برای خوانندگانش ارزش قائل است و متعاقبا خوانندگان نیز در صورت دیدین چنین رفتاری احترام نویسنده را بجای خواهند آورد و از اینکه برای جواب دادن به سوالاتشان وقت گذاشته است تشکر خواهند کرد.
گاه عده ای نیز تمایل دارند تا از طریق پیغام رسان فوری با بازدیدکنندگانشان در ارتباط باشند و در صورت نیاز به خواسته هایشان پاسخ دهند که در اینصورت یاهو مسنجر معمولا اولین انتخاب ایرانیان خواهد بود؛ اما شاید افرادی بنا به دلایل خاص خود علاقه ای به استفاده از یاهو مسنجر نشدن ندهند و نخواهند شناسه خود را در دسترس عموم بگذارند. در این حالت مطمئناً گوگل تالک انتخابی بدون جانشین برای آنان خواهد بود!
خوشبختانه با پیشرفت روز افزون پیغام رسان گوگل و ادغام آن با سرویس جیمیل شاهد استقبال خوبی از طرف کاربران بوده‌ایم تا آنجا که افرادی گوگل تالک را بعنوان پیغام رسان اصلی خود در نظر گرفته و از آن استفاده میکنند.

شما میتوانید با رفتن به این صفحه کدی را دریافت کنید و با قرار دادن آن در وبلاگ یا سایت خود به بازدیدکنندگان خود این امکان را بدهید تا در صورت آنلاین بودن شما در گوگل تالک از این طریق با شما تماس بگیرند.

کار با آن بسیار ساده است و بسادگی میتوانید آن را در هر سیستم وبلاگی اضافه و تغییرات دلخواهتان را اعمال نمایید ، خودتان مشاهده کنید.

 • پاسخ
  نویسنده
  http://z0rt.blogspot.com/

  چیز جالبیه . پیشرفته شده شکلک یاهو که تو وبلاگ ها بود

 • پاسخ
  نویسنده
  بابک

  درود
  من همین الان امتحان کردم. سیستم بلاگفا اجازه درج کد گوگل را نمیده.
  بدرود

 • پاسخ
  نویسنده
  پيمان

  برای بلاگفا میشه از دو تا گزینه پایین استفاده کرد که از فریم استفاده نشده در اون ها. اما زیاد جالب دیده نمیشه نمیشه

 • پاسخ
  نویسنده
  علیرضا

  خیلی ممنون که راهنمایی کردید.یه سری هم به ما بزنید.

 • پاسخ
  نویسنده
  علیرضا

  ببخشید مثل یاهو شکلک نداره؟؟؟؟؟

 • پاسخ
  نویسنده
  khalil

  با سلام
  یک کار جالب تو این زمینه البته فارسی شده با تنوع بیشتر
  اینجا رو ببینید
  http://www.raviar.com/utils/utils002.htm