• Share on Google+

اگه از بینندگان سریال آشنایی با مادر هستید حتماً با واژه intervention یا مداخله آشنایید! در قسمتی که مارشال، لیلی، رابین و [حضرت] بارنی از رفتارهای تد به ستوه میان و براش مراسم مداخله راه می‌ندازن تا از تد بخوان که عادت زشتش رو ترک کنه.

خب حالا وقت مداخله شماست! شمایی که از جیمیل استفاده می‌کنید حتماً شده که به دوستان و آشناهاتون جیمیل رو معرفی کرده باشید و استفاده از امکانات عالی اون رو پیشنهاد بدید تا معنی استفاده از یک سرویس ایمیل امروزی رو درک کنن. ولی اگه هنوز بعضی از دوستاتون عضو جیمیل نشدن وقتش رسیده که برای اونها مراسم مداخله برپا بشه.
چند روزیه گوگل سایتی راه انداخته و با فراخوان از کاربران وفادارش خواسته تا برای افرادی که از سرویس‌های نامطلوب و آدرس‌های شرم‌آور استفاده می‌کنن، پیغام بفرستن و از اونها بخوان که به سرویس جیمیل مهاجرت کنن و قدم در راه حرفه‌ای شدن بزارن.

مداخله نامه

خب دست به کار شید، اول به آدرس Emailintervention.com برید (البته برای آی پی ایران بسته است پس از راه‌های رواج یافته استفاده کنید) و اطلاعات دوست، فامیل، همکار، رئیس، پدر و مادر و خلاصه هرکی رو که صلاح می‌دونید که نیاز به تغییر ایمیل داره وارد کنید.
دوم متنی برای ایمیل بنویسید، می‌تونه متنی تهدید آمیز به جدایی باشه یا مثلاً اینطور بگید که آیا می‌دانید پسرانی که از جیمیل استفاده می‌کنند در چشم دختران جذابتر هستند؟! حتی میشه یه ویدیو جالب مثل این ضبط کرد تا به ایمیلتون پیوست بشه.
سوم ایمیل نوشته شده رو ببینید و بفرستید بره.

خب در این مرحله باید صبر کنید تا فرد مورد نظر به راه راست هدایت بشه، در غیر اینصورت نیاز هست تا با هر روشی که می‌دونید ایشون رو زوری به جیمیل مهاجرت بدید ; )

 • پاسخ
  نویسنده
  ساسان

  من ۳ نفر رو این‌جوری دعوت کردم. فحشم ندن خوبه ;)

 • پاسخ
  نویسنده
  download4p30.mihanblog.com

  :-D