• Share on Google+

شاید آخرین بازی کارتی یا برد گیم یا چیزی که این‌روزها بهش می‌گن، بازی رومیزی، که انجام داده بودم برگرده به دوران کودکی و بازی راز جنگل که محبوب هم‌نسل‌های من در اون دوران بود و همه ازش خاطره دارن.

رابطه من و بازی‌های رومیزی بعد از راز جنگل و خرید کنسول بازی متوقف شد تا همین چند ماه پیش که یادم نمیاد به چرا و به چه دلیلی این کلمه رو سرچ کردم و به سایت Roomizgames.ir رسیدم و مثل آهن‌ربا جذب دنیای بازی‌های برد گیم و قشنگ‌یاش شدم!

سایت رومیز با قلم و اجرای خوب امیر سلامتیان باعث شد در کوچیکی از یه دنبای بزرگ به روم باز شه و روزی چند ساعت مشغول خوندن درباره بازی‌های مختلف و دیدن گیم‌ پلی و بررسی‌هاشون بشم.

احساس می‌کنم برای من که از صبح تا شب سرم تو گوشی موبایل و کامپیوتر و کار و زندگی با استرس و شلوغ قاطی شده، شاید پناه بردن به برد گیم بتونه کمی آرامش به همراه داشته باشه و فکرم رو از نگرانی‌ها آزاد کنه.

تو همین مدت کم عاشق کلی برد گیم شدم که دوست دارم تجربه‌شون کنم، دوست دارم به کافه‌ برد گیم‌های مختلف برم و صحبت گیک‌هایی که با هیجان درباره یه بازی صحبت می‌کنن رو بشنوم. خودمم واسه شروع یه بازی دو نفره کوچیک به اسم جایپور رو خریدم که کلی اینور و اونور ازش تعریف کردن؛ بعدا درباره‌اش می‌نویسم.