• Share on Google+

خوزلاگ را که یادتان هست، خبرخوانی که سعی داشت مطالب وبلاگهای خوزستانی را یک جا جمع کند تا علاوه بر آشنا کردن نویسندگان خوزستانی با یکدیگر، مطالب وبلاگهای خوبی که کمتر در اینترنت شناخته شده اند را به دیگران نشان دهد که این خود موجب گسترش هر چه بهتر فرهنگ ، تاریخ و هنر این استان میشود.

خوزلاگ برای انجام چنین کاری از سرویس تامبلر استفاده میکرد که با تغییراتی که بعدا دراین سرویس بوجود آمد موجب شد که این خبرخوان نتواند به درستی به کار خود ادامه دهد. ولی اینبار خبرخوان خوزستانی ها با کمک مجموعه‌ی پرشین بلاگرز بازگشته تا بتواند دوباره کار خود را بهتر از قبل از سر گیرد.

پرشین بلاگرز مجموعه ای از خبرخوان های تخصصی است که به صورت اتوماتیک آخرین مطالب وبلاگها را دریافت و منتشر میکند و خبرخوان خوزستانی‌ها بیستمین خبرخوان پرشین بلاگر است که اکنون با بیش از ۵۰ وبلاگ پرکار به پوشش وبلاگنویسان زاده خوزستان می‌پردازد. لینک

اگر شما جز آن دسته از خوزستانی زاده هایی هستید که وبلاگ مینویسید و یا وبلاگی را میشناسید که نویسنده آن خوزستانی است آن را به ما معرفی کنید تا بتوانیم این خبرخوان را تکمیل تر نماییم.
البته هر وبلاگ برای اضافه شدن نیاز به داشتن یکسری شرایط عمومی دارد که میتوانید در اینجا آنها را مطالعه بفرمایید.

خبرخوان متنی خوزستانی ها
خبرخوان گرافیکی خوزستانی ها
لیست وبلاگهای فارسی خوزستانی ها
خوراک خبرخوان خوزستانی ها در فیدبرنر

 • پاسخ
  نویسنده
  narcissus

  کار جالبیه

 • پاسخ
  نویسنده
  مرتضی بهمنی

  سلام
  اگه اکانت فلیکر هم حسابه! اسم منو هم اضافه کن!
  قربونت / مرتضی

 • پاسخ
  نویسنده
  ساسان

  حسن وبلاگ من تو لیست هست ولی چرا مطالبم نمیاد؟

 • پاسخ
  نویسنده
  جناب کارگردان

  سلام ما اگر چه باصطلاح از قدیمیای کیانپارسیم اما سالهاست از وطن عزیزمان دور شده ایم اما همچنان مخلص همشهریهایمان هستیم . بچه کیانپارس اهواز

 • پاسخ
  نویسنده
  لطفا سري به وبلاگ من هم بزنيد

  دوست دارم همهیاران خوزستانی و بختیاری های عزیز از وبلاگ من دیدن کنند