• Share on Google+

کلان‌شهر اهواز با مساحت ۲۲۰ کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۱ میلیون نفر، هفتمین شهر پرجمعیت و دومین شهر از لحاظ وسعت در کشور است. هر روز در گوشه کنارهای این شهر پهناور رویدادهای مختلفی برگزار می‌گردد و از شهرواندن علاقه‌مند برای شرکت در آنها دعوت بعمل می آید، برپایی همایش‌ها و کارگاه‌های علمی، گالری‌های نقاشی و عکاسی، نمایشنامه‌ها و اجراهای موسیقی و … از جمله برنامه‌هایی هستند که شهروندان می‌تواند در آن حضور پیدا کنند، چیزی ببینند، وقت بگذرانند و با هم به گفتگو بپردازند؛ ولی متاسفانه بدلیل ضعف همیشگی در تبلیغات و اطلاع رسانی، اکثر ما از برگزاری چنین رویدادهایی در شهرمان آگاه نمی‌شویم حتی روحمان هم خبر ندارد که چنین چیزی در این شهر وجود دارد.
به همین دلیل با چند تن از دوستان همشهری تصمیم گرفتیم سایتی راه بیندازیم که دغدغه آن پوشش رویدادهایی است که در سطح شهر برپا می‌شوند تا از این طریق بتوان اطلاع رسانی مناسبی در این زمینه انجام داد و اعلان این رویدادها را به گوش همشهریان اهوازی رساند.

سایت رویدادهای شهر اهواز در واقع یک تابلو اعلانات است که شما با استفاده از آن خواهید توانست از آخرین رویدادهای علمی، فرهنگی، هنری که در سطح شهر اهواز برقرار است آگاه شوید تا درصورت علاقه برای شرکت در آن برنامه‌ریزی کنید، تعطیلات آخر هفته خود را به تماشای گالری ها بگذرانید، در همایش‌ها و کنفرانس‌های علمی شرکت کنید و یا با خانواده به نمایشگاه‌ها مختلف سر بزنید و خرید کنید.
پیشنهاد می‌شود تا مشترک فید یا خبرنامه رویدادهای شهر اهواز شوید تا هر زمان که رویداد جدیدی به آن اضافه شد سریعاً از آن مطلع گردید همچنین این سایت در توییتر و فرندفید و فیس بوک هم حضور دارد که از آنجا نیز می‌توانید پیگیرش باشید.

اگر از سایت رویدادهای شهر اهواز خوشتان آمده و دوست دارید به آن کمک کنید خوشحال می‌شویم تا با معرفی آن در وبلاگ خود یا با پراکنده کردن نام سایت میان دوستان و شبکه های اجتماعی، افراد بیشتری را با AhvazNow.com آشنا کنید.
رویدادهای شهر اهواز بصورت داوطلبانه توسط جمعی از شهروندان علاقه‌مند بروزرسانی می‌شود پس اگر تمایل دارید با ما همکاری کنید می‌تواند از طریق فرم تماس برای این کار اعلام آمادگی نمایید همچنین اگر از رویدادی مطلع هستید که در سایت وجود ندارد خوب است تا اطلاعات آن را برای ما ارسال کنید تا اعلان آن در AhvazNow.com قرار بگیرد.
رویدادهای شهر اهواز در ابتدای راه است و مطمئناً نواقصی دارد پس اگر نظر و پیشنهادی دارید که در بهتر شده سایت به ما کمک می‌کند سپاسگزار خواهیم شد آن را به ما گوشزد کنید.

جا دارد تشکر ویژه ای داشته باشم از دوستان خوبم عرفان اسدی و حسین هاشمی عزیز که زحمت طراحی و اجرای سایت را بر عهده داشتند و همچنین دوستان دیگری که ما را در راه اندازی این سایت یاری نمودند.

 • پاسخ
  نویسنده
  likemoon

  سلام واقعا که ایده جالبیه
  من یکی که همیشه مشکل اینو دارم که به همه چی دیر میرسم اگه یه هماهنگی و اطلاع رسانی به موقع باشه خیلی عالیه

 • پاسخ
  نویسنده
  مجید ملوحی

  سلام اقا
  ای بابا تازه از این مطلبتون فهمیدم شما اهوازی و همشهری هستین
  ولی قبلا یه سوال ازتون پرسیدم راهنمایی خواستم ولی اصلا حسابمون هم نکردین چه برسه بخایین جوابمونمو بدین

 • پاسخ
  نویسنده
  sara davoodian

  دسته همتون درد نکنه …

 • پاسخ
  نویسنده
  مرتضی

  سلام
  ایده عالیه ولی چرا فقط اهواز؟ من تو دزفولم خیلیای دیگه هم تو جاهای دیگه خوزستان زندگی می کنند. اگر این سرویس برای همه استان باشه ارزشش بالاتر می شه
  ممنون

 • پاسخ
  نویسنده
  میلاد طرفی

  تهشی حسن
  مرسی ;)
  هم بابت MD5 هم این پست اهواز هم کل کلا وبلاگت ;)
  take care